Ostrzeżenie dla klientów Avivy
Kopiuj tekst

Ostrzeżenie dla klientów Avivy

W związku z pojawiającymi się pytaniami ze strony klientów, Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA oświadcza, że nie udzieliło pełnomocnictw do działania w swoim imieniu następującym podmiotom doradztwa finansowego:

 • Eu4ya
 • Kancelaria Finansowa Eu4ya
 • Warszawska Kancelaria Finansowa
 • Krakowska Kancelaria Finansowa
 • Gdańska Kancelaria Finansowa
 • Małopolskie Centrum Finansowe
 • Krakowskie Centrum Finansowe
 • Kancelaria prawna finansowana przez Unię Europejską
 • Mazowiecka Izba Finansowa
 • Centrum Logistyki Finansowej
 • Goldberg & Sons Spółka z o.o.
 • Life Insurance
Wymienione podmioty nie są też partnerami strategicznymi Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA.

Skorzystaj z rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez KNF

Na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego działa wyszukiwarka agentów ubezpieczeniowych, w której można sprawdzić, czy dana osoba lub podmiot jest zarejestrowany jako agent ubezpieczeniowy oraz z jakimi zakładami ubezpieczeń współpracuje.

https://au.knf.gov.pl/Au_online/ 

Ponadto przypominamy, że każdy agent ubezpieczeniowy ma obowiązek okazać na żądanie klienta pełnomocnictwo określające zakres jego działalności, w tym nazwę zakładu ubezpieczeń, na rzecz którego wykonuje czynności agencyjne.

Komunikaty UOKiK i KNF

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegają przed osobami podającymi się za pracowników tych urzędów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi komunikatami:

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=12440

https://www.knf.gov.pl/poprzednie_lata/komunikaty?articleId=53192&p_id=18 
Powiązane artykuły
Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert dotyczących usługi badania sprawozdań finansowych jednostek grupy Aviva w Polsce za lata obrotowe 2018 i 2019.
Informacja dla klientów – porozumienie z UOKiK

W związku z zawarciem w dniu 19 grudnia 2016 roku porozumienia pomiędzy Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Aviva Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie S.A. (zwanym dalej „Towarzystwem”), Towarzystwo informuje, że w umowach ubezpieczenia na życie z ubezpiecze
Smog wrócił. Zagłosuj w internecie na czujnik jakości powietrza 

Mieszkańcy Mazowsza zgłosili 601 proponowanych lokalizacji czujników jakości powietrza w konkursie Fundacji Aviva „Wiem, czym oddycham”. Do 5 grudnia trwa głosowanie internetowe, które zdecyduje, dokąd trafią czujniki pozwalające sprawdzać poziom smogu. Urządzenia otrzym
Smog wrócił. Zagłosuj w internecie na czujnik jakości powietrza 

Mieszkańcy Mazowsza zgłosili 601 proponowanych lokalizacji czujników jakości powietrza w konkursie Fundacji Aviva „Wiem, czym oddycham”. Do 5 grudnia trwa głosowanie internetowe, które zdecyduje, dokąd trafią czujniki pozwalające sprawdzać poziom smogu. Urządzenia otrzym
Rusza kampania telewizyjna Avivy „Wiem, czym oddycham”

22 października Aviva rozpoczyna kampanię telewizyjną, która jest elementem akcji „Wiem, czym oddycham”. Firma buduje świadomość, że powietrze w naszych mieszkaniach również jest zanieczyszczone przez smog i proponuje rozwiązanie – domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających ubezpieczenie na życie w Avivie. Z kolei w sobotę 27 października w Krakowie odbędzie się organizowany przez Avivę bieg w maskach antysmogowych – AirRun. Na stronie wiemczymoddycham.pl do 5 grudnia trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza dla społeczności lokalnych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.