Oszczędzanie z Gwarancją Zysku

22.01.2015

Oszczędzanie z Gwarancją Zysku

Chwila, w której uświadamiasz sobie,  że zarabiasz więcej niż potrzebujesz, albo że otrzymana właśnie premia  marnuje się na nieoprocentowanym bieżącym rachunku, to właściwy moment,  by rozważyć założenie zyskownego produktu oszczędnościowego. Dlatego  przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę, dzięki której możesz oszczędzać krótkotrwale nie blokując swoich środków w długoterminowe inwestycje! Dzięki Gwarancji Zysku, masz pewność, że Twoje środki są ulokowane w prawdopodobnie najlepszy produkt na rynku.

Sam decydujesz jaką kwotę chcesz zainwestować. Minimalna kwota to już  2 000 zł bez konieczności zakładania dodatkowych produktów! Wysoki i pewny zysk na 5,4% w skali roku.  Okres inwestycji  tylko 2 miesiące. Dzięki temu nie musisz zamrażać swoich środków na długi czas.

Dodatkowe korzyści z posiadania Gwarancji Zysku:

  • możliwość zainwestowania od 2 tys. zł do 20 tys. zł
  • bez dodatkowych produktów
  • wysoki oprocentowanie - 5,4%
  • krótki okres - tylko 2 miesiące
  • bez otwierania konta
  • promocja ograniczona czasowo
  • możliwość negocjacji warunków w oddziale

###

Aviva należy do największych grup  ubezpieczeniowych w Europie i jest liderem rynku w Wielkiej Brytanii.  Obsługuje 31 mln klientów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Zarządza  aktywami o wartości ponad 300 mld funtów. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Należy do  pionierów nowoczesnych ubezpieczeń na życie i liderów rynku funduszy  emerytalnych. Oferuje też produkty inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe  dla firm i klientów indywidualnych, grupowe ubezpieczenia na życie i  pracownicze programy emerytalne. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza  aktywami powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł.  Dodatkowe informacje: www.aviva.pl

Related Stories
Masz już plany na 1 czerwca? Pomóż dziecku spełnić marzenia nie tylko od święta

Idealny przepis na Dzień Dziecka? Lody, wizyta w parku, zabawa na ulubionym placu zabaw, a może wycieczka do zoo? Bez względu na to, jakie atrakcje przygotowaliśmy, warto tego dnia zastanowić się, jak możemy zrealizować potrzeby naszego dziecka w dalszej przyszłości. W tym celu zwykle trzeba zebrać odpowiednią sumę pieniędzy. Jak to zrobić? Aviva wskazuje trzy proste kroki do skutecznego oszczędzania na start w dorosłość dziecka, które warto zastosować już dziś.
O czym dzisiaj marzy Polka?

W tym roku Polki chciałyby  przede wszystkim schudnąć i uprawiać więcej sportu. A jak już mają  oszczędzać, to na konkretny cel. Ich najlepsze wakacje to zorganizowany  pobyt all inclusive w 5-gwiazdkowym hotelu, a gdyby miały do dyspozycji  15 000 zł na zabieg kosmetyczny, najchętniej udałyby się na odsysanie  tłuszczu. Aviva Investors TFI zbadało potrzeby i cele współczesnych  Polek.
Wkrótce konta będziemy wybierać inaczej

Wybierając bank działamy stadnie i decydujemy się na ten,  gdzie konto ma rodzina, przyjaciele i znajomi. Ma to znaczenie  praktyczne, bo przelewy wewnątrz jednego banku są natychmiastowe. Jednak  wkrótce, dzięki upowszechnieniu ekspresowych przelewów, to przestanie  mieć znaczenie.
Rusza kampania telewizyjna Avivy „Wiem, czym oddycham”

22 października Aviva rozpoczyna kampanię telewizyjną, która jest elementem akcji „Wiem, czym oddycham”. Firma buduje świadomość, że powietrze w naszych mieszkaniach również jest zanieczyszczone przez smog i proponuje rozwiązanie – domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających ubezpieczenie na życie w Avivie. Z kolei w sobotę 27 października w Krakowie odbędzie się organizowany przez Avivę bieg w maskach antysmogowych – AirRun. Na stronie wiemczymoddycham.pl do 5 grudnia trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza dla społeczności lokalnych.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.