Pakiet ratunkowy dla karnawałowego kierowcy

26.01.2015

Pakiet ratunkowy dla karnawałowego kierowcy

Published

Karnawał w pełni, a możliwości  zabawy w stolicy jest co niemiara.  Bale i szalone zabawy w klubach do  białego rana, wspólne gotowanie, gra w planszówki, plotki z  przyjaciółkami przy prosecco. Każdy powód jest dobry, by radośnie  spędzić wieczór poza domem. Ale jak się dobrze bawić, gdy przed klubem  stoi zaparkowany samochód? Wyjść z imprezy wcześniej?  Ustalić z  przyjaciółmi, kto tym razem się poświęca? Zostawić auto na noc i  wracać  taksówką albo autobusem?  W Warszawie już w karnawale nowi posiadacze  polis OC/AC w Avivie nie muszą mieć takich dylematów!

Aviva zaproponowała unikalną  usługę Night Driver wszystkim klientom na terenie Warszawy, którzy  zakupią pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC.

Usługa dostępna jest od 12 stycznia  zupełnie za darmo i można z niej skorzystać jeden raz w roku w dowolnym,  najbardziej imprezowym momencie. Nieważne, czy trasa jest z Centrum na  Ursynów, czy z Pragi na Wilanów – wystarczy, że klient zamówi usługę  korzystając z aplikacji mobilnej lub standardowo przez telefon. Na  ustaloną godzinę pojawi się Night Driver, odwiezie do domu klienta i  odstawi do garażu jego samochód. Dla osób, które z założenia nie  wybierają się na imprezy samochodem dostępna jest opcja, w której  otrzymują 2 vouchery (każdy o wartości 70 zł). Mogą wykorzystać na  wygodne i bezpieczne dotarcie na imprezę i z powrotem. 
Rozwiązanie Avivy daje poczucie  niesamowitego komfortu niezależnie od sytuacji - w końcu nie trzeba się  martwić o samochód i powrót do domu, gdy zabawa trwa w najlepsze.  Poranna pobudka ze świadomością, że my i samochód trafiliśmy bezpiecznie  do domu, jest bezcennna.
Night Driver to przykład innowacyjnych  rozwiązań w ubezpieczeniach komunikacyjnych, które wprowadza Aviva. To  nowy standard, wywodzący się z uważnej obserwacji rynku, dostrzegania  prawdziwych potrzeb klientów, którzy ze swoich polis chcieliby korzystać  również w codziennych, ale pozytywnych okolicznościach. Night Driver  jako usługa oferowana w ramach pakietu OC/AC zwiększa bezpieczeństwo i  komfort posiadacza polisy, również podczas wieczornego wyjścia z  przyjaciółmi.

###

Aviva należy do największych grup  ubezpieczeniowych w Europie i jest liderem rynku w Wielkiej Brytanii.  Obsługuje 31 mln klientów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Zarządza  aktywami o wartości ponad 300 mld funtów. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Należy do  pionierów nowoczesnych ubezpieczeń na życie i liderów rynku funduszy  emerytalnych. Oferuje też produkty inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe  dla firm i klientów indywidualnych, grupowe ubezpieczenia na życie i  pracownicze programy emerytalne. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza  aktywami powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł.  Dodatkowe informacje: www.aviva.pl

Copy as a Plain Text

Share

Related Stories
Aviva wprowadzi bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC

ago

Aviva jest w gronie 8 towarzystw ubezpieczeniowych, które  jako pierwsze podpisały dziś umowę o wprowadzeniu bezpośredniej  likwidacji szkód (BLS). Aviva udostępni swoim klientom tę usługę od 1  lipca 2015 r. Umowa o BLS została wypracowana w ramach Polskiej Izby  Ubezpieczeń.
Szybciej nie znaczy lepiej

ago

Szybciej nie znaczy lepiej – jak jeżdżą kobiety, a jak mężczyźni?                                                                                                                                               Spośród 10 osób posiadających prawo jazdy 4 to kobiety, a liczba ta z roku na rok rośnie.  Jednak wciąż powszechny jest stereotyp „kobiety za kierownicą”, która  rzekomo powoduje wiele stłuczek, jeździ mało dynamicznie i nieporadnie.  Jednak raporty dotyczące wypadków w Polsce obalają ten mit. Mężczyźni  spowodowali w 2013 r. aż 74,1 % wypadków, a tylko 21,4% z nich zdarzyło się z winy kobiet.  
Aviva wprowadza standard Kornackiego w ubezpieczeniach motoryzacyjnych

ago

Dzień na torze w Szkole Bezpiecznej  Jazdy i Assistance na Europę dla kierowców kupujących OC, a także  bezpośredni kontakt klienta z dedykowanym likwidatorem szkody – to  najważniejsze wyróżniki nowego standardu ubezpieczeń komunikacyjnych,  który wprowadza Aviva. Firma zaprosiła do stworzenia nowej oferty Adama Kornackiego, znanego dziennikarza motoryzacyjnego, ufając jego eksperckiej wiedzy i znajomości potrzeb kierowców.
Wakacyjny boom na ubezpieczenia mieszkań i domów

ago

Miesiące wakacyjne to nie tylko boom na ubezpieczenia podróżne, ale także mieszkaniowe. Przed wyjazdem na urlop Polacy częściej myślą o bezpieczeństwie swojego domu. Teraz w Avivie mogą ubezpieczyć mieszkanie zarówno na czas wyjazdu, jak również na rok, dwa lub trzy.

Oszczędzanie z Gwarancją Zysku

Chwila, w której uświadamiasz sobie,  że zarabiasz więcej niż potrzebujesz, albo że otrzymana właśnie premia  marnuje się na nieoprocentowanym bieżącym rachunku, to właściwy moment,  by rozważyć założenie zyskownego produktu oszczędnościowego. Dlatego  przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę, dzięki której możesz oszczędzać krótkotrwale nie blokując swoich środków w długoterminowe inwestycje! Dzięki Gwarancji Zysku, masz pewność, że Twoje środki są ulokowane w prawdopodobnie najlepszy produkt na rynku.