Pakiet ratunkowy dla karnawałowego kierowcy

26.01.2015

Pakiet ratunkowy dla karnawałowego kierowcy

Karnawał w pełni, a możliwości  zabawy w stolicy jest co niemiara.  Bale i szalone zabawy w klubach do  białego rana, wspólne gotowanie, gra w planszówki, plotki z  przyjaciółkami przy prosecco. Każdy powód jest dobry, by radośnie  spędzić wieczór poza domem. Ale jak się dobrze bawić, gdy przed klubem  stoi zaparkowany samochód? Wyjść z imprezy wcześniej?  Ustalić z  przyjaciółmi, kto tym razem się poświęca? Zostawić auto na noc i  wracać  taksówką albo autobusem?  W Warszawie już w karnawale nowi posiadacze  polis OC/AC w Avivie nie muszą mieć takich dylematów!

Aviva zaproponowała unikalną  usługę Night Driver wszystkim klientom na terenie Warszawy, którzy  zakupią pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC.

Usługa dostępna jest od 12 stycznia  zupełnie za darmo i można z niej skorzystać jeden raz w roku w dowolnym,  najbardziej imprezowym momencie. Nieważne, czy trasa jest z Centrum na  Ursynów, czy z Pragi na Wilanów – wystarczy, że klient zamówi usługę  korzystając z aplikacji mobilnej lub standardowo przez telefon. Na  ustaloną godzinę pojawi się Night Driver, odwiezie do domu klienta i  odstawi do garażu jego samochód. Dla osób, które z założenia nie  wybierają się na imprezy samochodem dostępna jest opcja, w której  otrzymują 2 vouchery (każdy o wartości 70 zł). Mogą wykorzystać na  wygodne i bezpieczne dotarcie na imprezę i z powrotem. 
Rozwiązanie Avivy daje poczucie  niesamowitego komfortu niezależnie od sytuacji - w końcu nie trzeba się  martwić o samochód i powrót do domu, gdy zabawa trwa w najlepsze.  Poranna pobudka ze świadomością, że my i samochód trafiliśmy bezpiecznie  do domu, jest bezcennna.
Night Driver to przykład innowacyjnych  rozwiązań w ubezpieczeniach komunikacyjnych, które wprowadza Aviva. To  nowy standard, wywodzący się z uważnej obserwacji rynku, dostrzegania  prawdziwych potrzeb klientów, którzy ze swoich polis chcieliby korzystać  również w codziennych, ale pozytywnych okolicznościach. Night Driver  jako usługa oferowana w ramach pakietu OC/AC zwiększa bezpieczeństwo i  komfort posiadacza polisy, również podczas wieczornego wyjścia z  przyjaciółmi.

###

Aviva należy do największych grup  ubezpieczeniowych w Europie i jest liderem rynku w Wielkiej Brytanii.  Obsługuje 31 mln klientów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Zarządza  aktywami o wartości ponad 300 mld funtów. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Należy do  pionierów nowoczesnych ubezpieczeń na życie i liderów rynku funduszy  emerytalnych. Oferuje też produkty inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe  dla firm i klientów indywidualnych, grupowe ubezpieczenia na życie i  pracownicze programy emerytalne. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza  aktywami powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł.  Dodatkowe informacje: www.aviva.pl

Related Stories
Aviva wprowadzi bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC

Aviva jest w gronie 8 towarzystw ubezpieczeniowych, które  jako pierwsze podpisały dziś umowę o wprowadzeniu bezpośredniej  likwidacji szkód (BLS). Aviva udostępni swoim klientom tę usługę od 1  lipca 2015 r. Umowa o BLS została wypracowana w ramach Polskiej Izby  Ubezpieczeń.
Szybciej nie znaczy lepiej

Szybciej nie znaczy lepiej – jak jeżdżą kobiety, a jak mężczyźni?                                                                                                                                               Spośród 10 osób posiadających prawo jazdy 4 to kobiety, a liczba ta z roku na rok rośnie.  Jednak wciąż powszechny jest stereotyp „kobiety za kierownicą”, która  rzekomo powoduje wiele stłuczek, jeździ mało dynamicznie i nieporadnie.  Jednak raporty dotyczące wypadków w Polsce obalają ten mit. Mężczyźni  spowodowali w 2013 r. aż 74,1 % wypadków, a tylko 21,4% z nich zdarzyło się z winy kobiet.  
Aviva wprowadza standard Kornackiego w ubezpieczeniach motoryzacyjnych

Dzień na torze w Szkole Bezpiecznej  Jazdy i Assistance na Europę dla kierowców kupujących OC, a także  bezpośredni kontakt klienta z dedykowanym likwidatorem szkody – to  najważniejsze wyróżniki nowego standardu ubezpieczeń komunikacyjnych,  który wprowadza Aviva. Firma zaprosiła do stworzenia nowej oferty Adama Kornackiego, znanego dziennikarza motoryzacyjnego, ufając jego eksperckiej wiedzy i znajomości potrzeb kierowców.
Rusza kampania telewizyjna Avivy „Wiem, czym oddycham”

22 października Aviva rozpoczyna kampanię telewizyjną, która jest elementem akcji „Wiem, czym oddycham”. Firma buduje świadomość, że powietrze w naszych mieszkaniach również jest zanieczyszczone przez smog i proponuje rozwiązanie – domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających ubezpieczenie na życie w Avivie. Z kolei w sobotę 27 października w Krakowie odbędzie się organizowany przez Avivę bieg w maskach antysmogowych – AirRun. Na stronie wiemczymoddycham.pl do 5 grudnia trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza dla społeczności lokalnych.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.