Aviva wprowadza bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC i ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

01.07.2015

Aviva wprowadza bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC i ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Published

Aviva udostępniła od dziś swoim klientom bezpośrednią  likwidację szkód (BLS) z komunikacyjnego OC, a także wprowadziła  propozycje dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Od 1 lipca posiadacze polis OC w Avivie w razie  stłuczki lub wypadku mogą zgłosić szkodę bezpośrednio do swojego  ubezpieczyciela (czyli do Avivy), a nie ubezpieczyciela sprawcy.  Formalnościami – aż do wypłaty odszkodowania – zajmie się dedykowany  likwidator szkody. Dla wielu klientów takie rozwiązanie jest bardziej  naturalne i komfortowe. Usługa jest dostępna dla wszystkich posiadaczy  polis OC w Avivie bez dodatkowych opłat. Aviva jest wśród pierwszych 8  ubezpieczycieli, którzy wprowadzają BLS na podstawie umowy wypracowanej w  ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń. BLS wzbogaca nowy standard  ubezpieczeń komunikacyjnych w Avivie, obejmujący już bezpłatny kurs w  szkole bezpiecznej jazdy dla każdego klienta z OC, który miał stłuczkę,  szeroki zakres assistance oraz dedykowanego likwidatora szkody z OC i  AC.
Więcej informacji na temat BLS na specjalnej stronie stworzonej przez PIU - zglaszamstluczke.pl
Również od 1 lipca Aviva wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a więc rodzin z trojgiem lub więcej dzieci:
  • darmowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa.
    Darmowe NNW zapewnia wyższe świadczenia niż typowe „szkolne NNW” i może je z powodzeniem zastąpić
  • 20% zniżkę w składce za ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej, które daje dostęp do lekarzy i diagnostyki w sieci prywatnych przychodni w całej Polsce. Ubezpieczenie to można zawrzeć jako odrębną umowę lub dołączyć do ubezpieczenia na życie. Składka za to ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej jest stała niezależnie od liczby dzieci w rodzinie, co jest korzystne dla rodzin z większą liczbą dzieci.
Więcej informacji na temat Programu Aviva dla dużych rodzin na stronie aviva.pl/karta-duzej-rodziny

###

Aviva należy do największych grup  ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku  jako Commercial Union). Specjalnością Avivy są ubezpieczenia na zdrowie i  życie. Firma ubezpiecza też mieszkania, domy, samochody i majątek firm  klientów. Ułatwia oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w  tym na emeryturę. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza aktywami  powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł. Dodatkowe  informacje: www.aviva.pl

Copy as a Plain Text

Share

Related Stories
Aviva – czołowy ubezpieczyciel na życie – przystępuje do Karty Dużej Rodziny

ago

Aviva jest firmą przyjazną rodzinom, dlatego jako pierwszy  ubezpieczyciel na życie przystępuje do ogólnopolskiej Karty Dużej  Rodziny. Dzisiaj, 15 kwietnia, przedstawiciel Avivy podpisał umowę z  Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, które prowadzi ten program.
Aviva wprowadzi bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC

ago

Aviva jest w gronie 8 towarzystw ubezpieczeniowych, które  jako pierwsze podpisały dziś umowę o wprowadzeniu bezpośredniej  likwidacji szkód (BLS). Aviva udostępni swoim klientom tę usługę od 1  lipca 2015 r. Umowa o BLS została wypracowana w ramach Polskiej Izby  Ubezpieczeń.
Aviva wprowadza OC z tytułu wykonywania zawodu

ago

Aviva kontynuuje zapowiadany wzrost w ubezpieczeniach korporacyjnych i poszerza ofertę o kolejną kategorię ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej - OC z tytułu wykonywania zawodu.
Aviva wprowadza OC z tytułu wykonywania zawodu

ago

Aviva kontynuuje zapowiadany wzrost w ubezpieczeniach korporacyjnych i poszerza ofertę o kolejną kategorię ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej - OC z tytułu wykonywania zawodu.
Już blisko 300 lokalizacji czujników w konkursie „Wiem, czym oddycham”. Trwa głosowanie.

ago

Z całej Polski płyną zgłoszenia nowych lokalizacji czujników smogu w konkursie Fundacji Aviva „Wiem, czy oddycham”. W akcji bierze udział blisko 300 miejsc. Czujniki jakości powietrza otrzyma 100 lokalizacji z największym poparciem w głosowaniu internetowym.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.