Aviva wprowadza bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC i ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

01.07.2015

Aviva wprowadza bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC i ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Published

Aviva udostępniła od dziś swoim klientom bezpośrednią  likwidację szkód (BLS) z komunikacyjnego OC, a także wprowadziła  propozycje dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Od 1 lipca posiadacze polis OC w Avivie w razie  stłuczki lub wypadku mogą zgłosić szkodę bezpośrednio do swojego  ubezpieczyciela (czyli do Avivy), a nie ubezpieczyciela sprawcy.  Formalnościami – aż do wypłaty odszkodowania – zajmie się dedykowany  likwidator szkody. Dla wielu klientów takie rozwiązanie jest bardziej  naturalne i komfortowe. Usługa jest dostępna dla wszystkich posiadaczy  polis OC w Avivie bez dodatkowych opłat. Aviva jest wśród pierwszych 8  ubezpieczycieli, którzy wprowadzają BLS na podstawie umowy wypracowanej w  ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń. BLS wzbogaca nowy standard  ubezpieczeń komunikacyjnych w Avivie, obejmujący już bezpłatny kurs w  szkole bezpiecznej jazdy dla każdego klienta z OC, który miał stłuczkę,  szeroki zakres assistance oraz dedykowanego likwidatora szkody z OC i  AC.
Więcej informacji na temat BLS na specjalnej stronie stworzonej przez PIU - zglaszamstluczke.pl
Również od 1 lipca Aviva wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a więc rodzin z trojgiem lub więcej dzieci:
  • darmowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa.
    Darmowe NNW zapewnia wyższe świadczenia niż typowe „szkolne NNW” i może je z powodzeniem zastąpić
  • 20% zniżkę w składce za ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej, które daje dostęp do lekarzy i diagnostyki w sieci prywatnych przychodni w całej Polsce. Ubezpieczenie to można zawrzeć jako odrębną umowę lub dołączyć do ubezpieczenia na życie. Składka za to ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej jest stała niezależnie od liczby dzieci w rodzinie, co jest korzystne dla rodzin z większą liczbą dzieci.
Więcej informacji na temat Programu Aviva dla dużych rodzin na stronie aviva.pl/karta-duzej-rodziny

###

Aviva należy do największych grup  ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku  jako Commercial Union). Specjalnością Avivy są ubezpieczenia na zdrowie i  życie. Firma ubezpiecza też mieszkania, domy, samochody i majątek firm  klientów. Ułatwia oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w  tym na emeryturę. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza aktywami  powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł. Dodatkowe  informacje: www.aviva.pl

Copy as a Plain Text

Share

Related Stories
Aviva – czołowy ubezpieczyciel na życie – przystępuje do Karty Dużej Rodziny

ago

Aviva jest firmą przyjazną rodzinom, dlatego jako pierwszy  ubezpieczyciel na życie przystępuje do ogólnopolskiej Karty Dużej  Rodziny. Dzisiaj, 15 kwietnia, przedstawiciel Avivy podpisał umowę z  Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, które prowadzi ten program.
Aviva wprowadzi bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC

ago

Aviva jest w gronie 8 towarzystw ubezpieczeniowych, które  jako pierwsze podpisały dziś umowę o wprowadzeniu bezpośredniej  likwidacji szkód (BLS). Aviva udostępni swoim klientom tę usługę od 1  lipca 2015 r. Umowa o BLS została wypracowana w ramach Polskiej Izby  Ubezpieczeń.
Mieszkanie jako lokata? Słabe fundamenty

ago

Ceny mieszkań galopują, ale kolejnych chętnych nie brakuje. Kupujemy nie tylko po to, aby mieć gdzie mieszkać – traktujemy mieszkanie, dom czy działkę jak lokatę oszczędności. Polskę ogarnęła moda na inwestycje w mieszkania na wynajem. Wciąż panuje opinia, że na nieruchomościach nie można stracić. Ma ona jednak słabe fundamenty…
Mieszkanie jako lokata? Słabe fundamenty

ago

Ceny mieszkań galopują, ale kolejnych chętnych nie brakuje. Kupujemy nie tylko po to, aby mieć gdzie mieszkać – traktujemy mieszkanie, dom czy działkę jak lokatę oszczędności. Polskę ogarnęła moda na inwestycje w mieszkania na wynajem. Wciąż panuje opinia, że na nieruchomościach nie można stracić. Ma ona jednak słabe fundamenty…
Damsko-męskie spojrzenie na oszczędności

ago

W najbliższych latach lokaty bankowe można traktować bardziej jak sejf niż inwestycje – z tego zdaje sobie sprawę niemal połowa Polaków. Część z nich rozgląda się za bardziej dochodowymi formami lokowania oszczędności. Mężczyźni (44%) częściej niż kobiety (26%) deklarują poszukiwanie alternatywy dla lokat. Panowie częściej niż panie mają „na radarze” obligacje skarbowe i fundusze inwestycyjne, natomiast kobiety chętniej ulokują swoje oszczędności w mieszkanie lub działkę. Takie wnioski płyną z badania „Czy to już koniec niskooprocentowanych lokat?” zrealizowanego dla Avivy.

Wakacyjny ranking kredytów hipotecznych

Gdy dzieci wyjeżdżają na wakacje, rodzice mogą spokojnie  pomyśleć o kupnie, zamianie lub remoncie mieszkania. Wakacje to dobry  czas by takie zamierzenia zrealizować. Gdzie zaciągać kredyt  mieszkaniowy w wakacje – radzą eksperci Centrum Finansów Aviva.