06.09.2017

Ubezpieczenia Avivy do pożyczek gotówkowych w ING Banku Śląskim

Aviva rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń do pożyczek gotówkowych we współpracy z ING Bankiem Śląskim, w ramach rozwoju zainicjowanej na początku roku współpracy strategicznej.

Ubezpieczenie składa się z dwóch pakietów do wyboru przez klienta w zależności od aktualnych potrzeb. Pakiety zawierają kompleksowy zakres ochrony - od ubezpieczenia na życie, poprzez poważne zachorowania, pobyt w szpitalu, utratę pracy i czasową niezdolność do pracy.

"To ważny krok w zacieśnieniu naszej współpracy, która pozwoli objąć naszą ofertą najistotniejszą część biznesu bancassurance w ING Banku Śląskim. Wypracowana wspólnie z bankiem oferta jest atrakcyjna dla klientów i powinna pozytywie wspierać sprzedaż kredytów gotówkowych" - mówi Andrzej Oślizło, wiceprezes Avivy ds. rozwoju biznesu".

W Banku ING kierujemy się zasadą, że liczą się ludzie. Wierzymy, że nasze pożyczki pomagają naszym klientom spełniać marzenia. Chcemy też zapewnić naszym klientom ochronę w trudnych sytuacjach. Uważamy, że o bezpieczeństwo finansowe naszych pożyczkobiorców powinni dbać solidni i rzetelni ubezpieczyciele. Aviva, jako jeden z liderów rynku, z pewnością spełnia to kryterium” – mówi Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku odpowiedzialna za kredyty i ubezpieczenia. 

Pierwszym produktem udostępnionym przez Avivę klientom banku było ubezpieczenie podróżne. Od kwietnia polisy kupiło przez internet prawie 2 tysiące klientów banku. 

###

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Specjalnością Avivy są ubezpieczenia na zdrowie i życie. Firma ubezpiecza też mieszkania, domy, samochody i majątek firm klientów. Ułatwia oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza aktywami powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł. Dodatkowe informacje: www.aviva.pl