22.01.2015

Oszczędzanie z Gwarancją Zysku

Chwila, w której uświadamiasz sobie, że zarabiasz więcej niż potrzebujesz, albo że otrzymana właśnie premia marnuje się na nieoprocentowanym bieżącym rachunku, to właściwy moment, by rozważyć założenie zyskownego produktu oszczędnościowego. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę, dzięki której możesz oszczędzać krótkotrwale nie blokując swoich środków w długoterminowe inwestycje! Dzięki Gwarancji Zysku, masz pewność, że Twoje środki są ulokowane w prawdopodobnie najlepszy produkt na rynku.

Sam decydujesz jaką kwotę chcesz zainwestować. Minimalna kwota to już  2 000 zł bez konieczności zakładania dodatkowych produktów! Wysoki i pewny zysk na 5,4% w skali roku.  Okres inwestycji  tylko 2 miesiące. Dzięki temu nie musisz zamrażać swoich środków na długi czas.


Dodatkowe korzyści z posiadania Gwarancji Zysku:

  • możliwość zainwestowania od 2 tys. zł do 20 tys. zł
  • bez dodatkowych produktów
  • wysoki oprocentowanie - 5,4%
  • krótki okres - tylko 2 miesiące
  • bez otwierania konta
  • promocja ograniczona czasowo
  • możliwość negocjacji warunków w oddziale

###

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie i jest liderem rynku w Wielkiej Brytanii. Obsługuje 31 mln klientów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Zarządza aktywami o wartości ponad 300 mld funtów. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Należy do pionierów nowoczesnych ubezpieczeń na życie i liderów rynku funduszy emerytalnych. Oferuje też produkty inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe dla firm i klientów indywidualnych, grupowe ubezpieczenia na życie i pracownicze programy emerytalne. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza aktywami powierzonymi przez klientów o wartości ponad 50 mld zł. Dodatkowe informacje: www.aviva.plwww.aviva.com

Załączniki