17.12.2014

Projekt „Zmysłowy Świat Dziecka” z Kąkowej Woli z województwa kujawsko-pomorskiego otrzyma 30 tys. zł od Fundacji Aviva. 2. edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne” rozstrzygnięta!

Projekt „Zmysłowy Świat Dziecka” z Kąkowej Woli z województwa kujawsko-pomorskiego został jednym z laureatów konkursu grantowego „To dla mnie ważne” i otrzyma od Fundacji Aviva grant w wysokości 30 tys. zł na stworzenie Sali Doświadczania Świata do terapii dzieci upośledzonych. ...

Czytaj dalej
08.12.2014

2. edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne” rozstrzygnięta!

Dzięki grantom z Fundacji Aviva powstanie aż 9 miejsc przyjaznych dzieciom i rodzicom, a 50 inicjatyw może uzyskać dodatkowe fundusze dzięki crowdfundingowi. Dwa miesiące internetowego głosowania, 410 zgłoszonych pomysłów, 1 240 000 oddanych głosów na stronie www.todlamniewazne.pl oraz aktywne wsparcie blogerów i lokalnych społeczności. ...

Czytaj dalej
06.12.2014

Laureaci 2. edycji konkursu grantowego "To dla mnie ważne"

Poznaj laureatów 2. edycji konkursu grantowego „To dla mnie ważne” organizowanego przez Fundację Aviva

Czytaj dalej
06.11.2014

30 tysięcy głosów dziennie w konkursie Fundacji Aviva – pomagają blogerzy

Już 370 pomysłów na miejsca przyjazne małym dzieciom i ich rodzicom uczestniczy w II edycji konkursu grantowego Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. Sympatycy poszczególnych inicjatyw oddali już łącznie ponad 870 000 głosów na stronie www.todlamniewazne.pl. Dziennie liczba głosów przyrasta o 30 tysięcy – głosowanie trwa do piątku 14 listopada włącznie! Pomaga w tym 26 blogerów, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Fundacji Aviva i nieodpłatnie zachęcają do głosowania na inicjatywy uczestniczące w konkursie.

Czytaj dalej
17.09.2014

Wystartowała II edycja konkursu grantowego "To dla mnie ważne" Fundacji Aviva

Obywatelskie inicjatywy dla dobra dzieci i ich rodziców mają szansę na realizację. 15 września wystartowała II edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne”, organizowanego przez Fundację Aviva.

Czytaj dalej
18.04.2014

Sześciu laureatów pierwszej edycji konkursu grantowego

Jury konkursu grantowego Fundacji Aviva „To dla mnie ważne” wybrało 6 laureatów pierwszej edycji konkursu. Uczestniczyło w niej ponad 400 inicjatyw społecznych, których celem jest pomoc rodzicom w wychowaniu małych dzieci.

Czytaj dalej